Tipy na výlet

V zimním období mohou návštěvníci využít lyžařský areál. Pro chvíle relaxace se nabízí plavecký bazén. Pro turisty možnost návštěvy hradu Přimda.

Hrad Přimda – je zřícenina nejstaršího známého kamenného hradu na území ČR. 

Jízdárna Světce - Největší česká jízdárna a druhá největší jízdárna ve střední Evropě (hned po Španělské dvorní jízdárně ve Vídni). 

Zámek Bor u Tachova - Zámek Bor prochází už několik let kompletní rekonstrukcí. Tento původně středověký vodní hrad pánů ze Švamberka, jemuž dala určující podobu rozsáhlá pozdně gotická přestavba a konečný vzhled romantická přeměna na pseudogotický zámek, se stal od roku 2003 vyhledávaným turistickým místem. 

Klášter Kladruby - Kladrubský klášter je bývalý benediktinský klášter v Kladrubech, který v roce 1115 založil český kníže Vladislav I. (je v klášteře pohřben). Klášter byl po staletí významným činitelem celé oblasti až do roku 1785, kdy jej císař Josef II. zrušil. 

Zoo Norimberk – V zoo se nachází delfinárium a delfíní laguna.

Playmobil FunPark - Vyhlášený německý park, oblíbený cíl rodinných výletů. Nachází se zde několik tematických částí a nespočet dětských atrakcí a aktivit. 

Potřebuji ubytování pro tyto výlety